Structo Industry OÜ toodetavates garderoobides kasutame tänapäeval garderoobisüsteemide pea lahutamatuks osaks saanud kvaliteetseid ja vaikselt rullikutel liuglevaid Norscan Roller korve.  Norscan Roller korvide kõrge kvaliteet ja lai lisade valik teeb nendest Eesti ühe kõige müüdavama korvisüsteemi.

Lisaks tavalistele rullikutele korvidele on Roller korvisüsteemides saadaval korvitornide küljeraamid, kingakorvid, restriiulid, viigipükste hoidjad, lipsuhoidjad, riidepuutorud, metallist traatriiulid jne. Põhimõtteliselt võib soovi korral kombineerida kogu garderoobi ainult Norscan Roller tooteid kasutades.

Roller korvitornide metallist küljeraamid on arvestatud  põhjalaiusega: 350, 450, 550 või 750mm. Melamiinist kapiseinte vahel eraldiseisvatel korvisiinidel liikuvate korvide jaoks on sobiv riiulivahe laius vastavalt 332, 432, 532 või 732mm (koos siinidega).

Norscan Roller korvisüsteemi koostamiseks on valikus erinevate kõrgustega korvitornide küljeraamid, mida omavahel kombineerides saadakse soovitud korvitorni kõrgus. Korvitorni küljeraamidel on korvisiinid juba küljes ja nendel võib kasutada oma äranägemist mööda nii korve, restriiuleid, kingakorve kui pükste riputeid.

Enimkasutatavate korvide serva kõrgus on kas 150mm või 330mm, sügavus aga 500 mm (saadaval ka sügavusega 400mm). 

Enamik Norscan Roller toodetest on saadaval ka valgetena.

OK-norscan-korvijagaja
OK-r1mb50
e8
e12
e13
e14
e16
e17
e19
e20

 

Kontaktid

Structo Industry OÜ
Kulna Küla, Keila vald,
76613 Harjumaa

Email: info@l-uks.ee
Veebileht: www.l-uks.ee

AA bisnode portretSTRUCTO INDUSTRY OÜ krediidireiting

kaubkoda