Structo Industry OÜ (L-UKS) on suurim liuguste tootja Eestis.

Meie tootevalikus on 8 erineva kuju ja võimalustega alumiiniumprofiili: Simply, Classic, Elegance, Prestige, Master, Master Light, Exclusive ja Slim. Uksesisudena kasutame nii ühevärvilisi, kui puidutoonides melamiine, erinevates toonides spoone, värvitud klaase, peegelid, bambuseid jne.

Erinevad liuguste profiilid varieeruvad nii kuju kui värvitoonide osas. Aegumatu ja soodne “Classic” profiil rõhutab uksesisu materiali. Püstprofiili laius eestvaates on kõigest 17mm. Kitsas ent piisavalt jäik alumiiniumprofiil võimaldab valmistada liuguksi suurusega kuni 1200*2750mm.  Oma heade omaduste ja soodsa hinna tõttu on Classic profiiliga liuguksed leidnud tee ostjate südamesse ja on seetõttu enimmüüdud liuguksetüüp meie valikus.

Minimalistliku alumiiniumprofiiliga liuguks “Slim”, kus profiil ise jääb tahaplaanile ja esile kerkib vaid puhas peegel või klaaspind.

Vankumatult tugevaim profiil on aga “Exclusive”. Olles eestvaates 65mm laiune ja paksusega 42mm on ta omasuguste seas kindlalt tugevaim Eestis. Seetõttu soovitame Exclusive profiili  kasutada suuremamõõtmeliste liuguste puhul. Kõik liuguksed on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Alumiinumprofiiliga liuguste raami tooni valik: hõbe, valge, pronks ja MUST. Lisaks on kõiki liuguste alumiinumprofiile võimalik värvida RAL kataloogi alusel just teile meeldivat tooni.

 

 

Kontaktid

Structo Industry OÜ
Kulna Küla, Keila vald,
76613 Harjumaa

Email: info@l-uks.ee
Veebileht: www.l-uks.ee

AA bisnode portretSTRUCTO INDUSTRY OÜ krediidireiting

kaubanduskoda

eas

Ettevõttes Structo Industry OÜ viidi EAS-i digidiagnostika toetuse raames läbi projekt: Structo Industry OÜ digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostika. Projekti käigus kaardistati ettevõtte juhtimise, automatiseerituse ning digitaliseerituse tase ning koostati ka digitaliseerimise teekaart. Projektiga selgitati välja tootmise pudelikaelad ning teekaardil toodi välja lahendused erinevate pudelikaelade likvideerimiseks.

eas

„Structo Industry OÜ tootmise automatiseerimise ja digitaliseerimise projekti peamine eesmärk on eemaldada tootmisest pudelikaelad, mis hetkel takistavad ettevõtte edasist arengut. Selle saavutamiseks hangitakse tootmisesse uued automaatsed CNC töötlemispingid (puurpink ja servakandimasin). Projekt viiakse ellu EAS-i Digitoetuse meetme abil ettevõtlus- ja tehnoloogiaministri määruse 10.09.2018 nr 52 „Tööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise toetus“ alusel.“