Paneeluksed: Strictly

Paneeluksed "Strictly" ehk sileuksed valmistatakse erinevates toonides 28mm melamiinplaadist või 29mm paksusest spoonplaadist.

Melamiinplaatide valik vastavalt Paron profiilidega liuguste raamprofiilide toonidele. Spoonplaatide valik tamm ja pähkel, õlitatud või poolmattlakiga lakitud (sh ka eelnevalt peitsitud) kujul. Lakitud spoonprofiili korral võib lisaks tamme ja pähkli spoonile kasutada ka muid spoone, või siis spooni enne lakkimist teile sobivasse tooni peitsida.

Käepidemed: süvistatavad (pronksi ja hõbeda toonis), reelingkäepidemed, ilma käepidemeta.

Kasutusala: garderoobi- ja vaheuksed.

Siinisüsteem: tavapäralt põrandale toetuv ja rippsiinisüsteem.

Kontaktid

Structo Industry OÜ
Kulna Küla, Keila vald,
76613 Harjumaa

Email: info@l-uks.ee
Veebileht: www.l-uks.ee

AA bisnode portretSTRUCTO INDUSTRY OÜ krediidireiting

kaubanduskoda

eas

Ettevõttes Structo Industry OÜ viidi EAS-i digidiagnostika toetuse raames läbi projekt: Structo Industry OÜ digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostika. Projekti käigus kaardistati ettevõtte juhtimise, automatiseerituse ning digitaliseerituse tase ning koostati ka digitaliseerimise teekaart. Projektiga selgitati välja tootmise pudelikaelad ning teekaardil toodi välja lahendused erinevate pudelikaelade likvideerimiseks.

eas

„Structo Industry OÜ tootmise automatiseerimise ja digitaliseerimise projekti peamine eesmärk on eemaldada tootmisest pudelikaelad, mis hetkel takistavad ettevõtte edasist arengut. Selle saavutamiseks hangitakse tootmisesse uued automaatsed CNC töötlemispingid (puurpink ja servakandimasin). Projekt viiakse ellu EAS-i Digitoetuse meetme abil ettevõtlus- ja tehnoloogiaministri määruse 10.09.2018 nr 52 „Tööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise toetus“ alusel.“