Alates 2011 aasta lõpust on L-UKS garderoobisüsteemide sahtlites kasutusel uued 100% avanevad sahtlisiinid. Loomulikult on neil siinidel, nagu ka varasemalt kasutusel olnud siinidel, alles jäänud pehme sulgumise mehhanism, mis annab sahtlite kasutamisele mugavuse ja sulgeb sahtli vaikselt sinu asemel.

Meie sahtlitel kasutusel olevad siinid läbisid 2011 aasta lõpus sõltumatu labori "TÜV Rheinland" vastupidavustestid, mis kinnitab nende kõrget kvaliteeti ja vastupidavust. Testi käigus läbisid siinid 25kg-se raskuse all 50000 avamis- ja sulgemistsüklit. Test läbiti edukalt, mis annab meile kindluse nende kvaliteedi osas.

Kontaktid

Structo Industry OÜ
Kulna Küla, Keila vald,
76613 Harjumaa

Email: info@l-uks.ee
Veebileht: www.l-uks.ee

AA bisnode portretSTRUCTO INDUSTRY OÜ krediidireiting

kaubanduskoda

eas

Ettevõttes Structo Industry OÜ viidi EAS-i digidiagnostika toetuse raames läbi projekt: Structo Industry OÜ digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostika. Projekti käigus kaardistati ettevõtte juhtimise, automatiseerituse ning digitaliseerituse tase ning koostati ka digitaliseerimise teekaart. Projektiga selgitati välja tootmise pudelikaelad ning teekaardil toodi välja lahendused erinevate pudelikaelade likvideerimiseks.

eas

„Structo Industry OÜ tootmise automatiseerimise ja digitaliseerimise projekti peamine eesmärk on eemaldada tootmisest pudelikaelad, mis hetkel takistavad ettevõtte edasist arengut. Selle saavutamiseks hangitakse tootmisesse uued automaatsed CNC töötlemispingid (puurpink ja servakandimasin). Projekt viiakse ellu EAS-i Digitoetuse meetme abil ettevõtlus- ja tehnoloogiaministri määruse 10.09.2018 nr 52 „Tööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise toetus“ alusel.“