Laiendasime tootevalikut soodsate ja naturaalsete liuguste, „PARON EXTRA“ võrra. Paron Extra liuguksed sobivad  inimestele kes hindavad oma  kodus ökoloogilist ja naturaalset atmosfääri.

Paron Extra liugusteprofiil on toodetud naturaalse tamme spooniga kaetud MDF materjalist. Spooni lakkimise asemel on aga kasutatud õlitamise tehnikat, mis annab ustele eriti naturaalse ja ökoloogilise ilme.

Valides Paron Extra liugustele sisuks profiilile sarnaselt õlitatud naturaalse tamme spoonplaadi või MDF plaadile liimitud bambusruloo, saavutate kordumatu ja samas hubase õhkkonna oma kodusesse interjööri. Loomulikult on võimalik uksesisuna kasutada ka erinevate toonidega peegleid või värvitud klaase.

Ja seda kõike soodsa hinnaga.

Võrreldes meie varem kasutusel olnud lakitud spoonprofiilidega („Roll 70“) liugustega on hinnavõit ca 25%.

Kontaktid

Structo Industry OÜ
Kulna Küla, Keila vald,
76613 Harjumaa

Email: info@l-uks.ee
Veebileht: www.l-uks.ee

AA bisnode portretSTRUCTO INDUSTRY OÜ krediidireiting

kaubanduskoda

eas

Ettevõttes Structo Industry OÜ viidi EAS-i digidiagnostika toetuse raames läbi projekt: Structo Industry OÜ digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostika. Projekti käigus kaardistati ettevõtte juhtimise, automatiseerituse ning digitaliseerituse tase ning koostati ka digitaliseerimise teekaart. Projektiga selgitati välja tootmise pudelikaelad ning teekaardil toodi välja lahendused erinevate pudelikaelade likvideerimiseks.

eas

„Structo Industry OÜ tootmise automatiseerimise ja digitaliseerimise projekti peamine eesmärk on eemaldada tootmisest pudelikaelad, mis hetkel takistavad ettevõtte edasist arengut. Selle saavutamiseks hangitakse tootmisesse uued automaatsed CNC töötlemispingid (puurpink ja servakandimasin). Projekt viiakse ellu EAS-i Digitoetuse meetme abil ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministri määruse 26.04.2019. a nr 27 „Toetus digitaalsete tehnoloogiate, robotite ja automatiseerimise kasutamisele töötlevas tööstuses ning mäetööstuses” alusel. Projekti toetuse summa on 184 000 eurot.“