Garderoobide ja liuguste valgustamisel kasutame tänapäevaseid LED tehnoloogial põhinevaid säästlikke kuid pikaealisi ribavalgusteid (LED valgustid).

LED-valgusteid võib kasutada nii garderoobikapis sees, kui väljaspool.

  • Liuguste ees, võib valgustiriba kinnitada spetsiaalse liuguste ülasiini varjava iluliistu külge või süvistada eenduvasse kapi lakke.
  • Kapis sees võib aga valgusriba olla süvistatud riiulisse või integreeritud riidepuutorusse.
  • Sahtlite valgusamiseks kasutame eraldi patareidel toimivaid valgusteid.

Kasutusel on erinevad lülitusvõimalused:

  • Valgustite ühendamine ruumi tavapärase elektrisüsteemiga ehk seinalülitiga
  • Juhtmevaba lüliti (dimmeriga või ilma)
  • Automaatne valguse süttimine ukse avamisel (sobib liugustele, käändustele, hõlmikustele ja Coplanar süsteemiga ustele)

 

Täpsem info edasimüüjate juures.

LED3
LED1
ROUND-CLOSET
LED-svistatud-riiul
LED-iluliist-peale2
LED-svistatud-lag
LED-svistatud-lagi
sahtli-vagusti

Kontaktid

Structo Industry OÜ
Kulna Küla, Keila vald,
76613 Harjumaa

Email: info@l-uks.ee
Veebileht: www.l-uks.ee

AA bisnode portretSTRUCTO INDUSTRY OÜ krediidireiting

kaubanduskoda

eas

Ettevõttes Structo Industry OÜ viidi EAS-i digidiagnostika toetuse raames läbi projekt: Structo Industry OÜ digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostika. Projekti käigus kaardistati ettevõtte juhtimise, automatiseerituse ning digitaliseerituse tase ning koostati ka digitaliseerimise teekaart. Projektiga selgitati välja tootmise pudelikaelad ning teekaardil toodi välja lahendused erinevate pudelikaelade likvideerimiseks.

eas

„Structo Industry OÜ tootmise automatiseerimise ja digitaliseerimise projekti peamine eesmärk on eemaldada tootmisest pudelikaelad, mis hetkel takistavad ettevõtte edasist arengut. Selle saavutamiseks hangitakse tootmisesse uued automaatsed CNC töötlemispingid (puurpink ja servakandimasin). Projekt viiakse ellu EAS-i Digitoetuse meetme abil ettevõtlus- ja tehnoloogiaministri määruse 10.09.2018 nr 52 „Tööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise toetus“ alusel.“