garderoobitubaAasta-aastalt on Eesti eluasemete pindala elaniku kohta kasvanud, misläbi on üha enam tekkinud inimestel võimalusi garderoobikapi asmele luua kas siis suuremamõõtmeline liugustega garderoobikapp või lausa omaette garderoobituba. Uuemates korterelamutes ja eramutes on juba projekteerimisfaasis garderoobi jaoks planeeritud spetsiaalne niśś või lausa eraldi garderoobituba. Alternatiivina on võimalik ära kasutada mõne suurema toa otsasein või lihtsalt toanurk, kuhu garderoobikapp ehitada. Garderoobitoa lahendus sõltub ruumi kujust ja mõõtmetest. Lahenduses võib kasutada kõiki RLS 18, RLS 25 ja RLS 28 riiulisüsteemi materjale, kombineerides neid sahtlite, korvide ja muu valikus oleva garderoobifurnituuriga. Suurema toa otsaseina garderoobitoa ehitamiseks võib kasutada vaheseinaks 18mm, 25mm või 28mm paksust melamiin-või spoonplaati. Uksena aga soovitatme kasutada kahepoolselt vaadeldavat liugust üherealisel siinil. Enamasti nõuab garderoobituba ka omaette valgustust, mida saab lahendada meie pakutava LED ribavalgusti või LED valgustiga riidepuutorude abil. Täpsem info, hinnapakkumised ja konsultatsioon meie edasimüüjate juures.

garderoobid garderoobisüsteemid garderoobituba
garderoobituba-tume-pahkel
DELFIrgb00
DELFIrgb01
garderoobid garderoobisüsteemid garderoobituba
Paron-Valge-garderoob
garderoobid garderoobisüsteemid garderoobituba
garderoobid garderoobisüsteemid garderoobituba
garderoobid garderoobisüsteemid garderoobituba
garderoobid garderoobisüsteemid garderoobituba

Kontaktid

Structo Industry OÜ
Kulna Küla, Keila vald,
76613 Harjumaa

Email: info@l-uks.ee
Veebileht: www.l-uks.ee

AA bisnode portretSTRUCTO INDUSTRY OÜ krediidireiting

kaubanduskoda

eas

Ettevõttes Structo Industry OÜ viidi EAS-i digidiagnostika toetuse raames läbi projekt: Structo Industry OÜ digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostika. Projekti käigus kaardistati ettevõtte juhtimise, automatiseerituse ning digitaliseerituse tase ning koostati ka digitaliseerimise teekaart. Projektiga selgitati välja tootmise pudelikaelad ning teekaardil toodi välja lahendused erinevate pudelikaelade likvideerimiseks.

eas

„Structo Industry OÜ tootmise automatiseerimise ja digitaliseerimise projekti peamine eesmärk on eemaldada tootmisest pudelikaelad, mis hetkel takistavad ettevõtte edasist arengut. Selle saavutamiseks hangitakse tootmisesse uued automaatsed CNC töötlemispingid (puurpink ja servakandimasin). Projekt viiakse ellu EAS-i Digitoetuse meetme abil ettevõtlus- ja tehnoloogiaministri määruse 10.09.2018 nr 52 „Tööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise toetus“ alusel.“