Korvisüsteemide kõrval on magamistoa garderoobis pesu ja sokkide jaoks soovitatav kasutada ka sahtleid, mida L-UKS tootevalikust leiate viie erineva esipaneeli tüübi ja lugematu arvu variatsioonidega. Loomulikult on meie toodetavatel sahtlitel kasutusel tänapäevased pehme sulgumisega sahtlisiinid ja "push-to-open" ehk vajutamisel avanevad sahtlid

Altenatiivina on saadaval ka lihtsamad nn "metabox" lihtsiinidel avanevad sahtlid. Nendelegi on mugavamaks kasutamiseks võimalik lisada pehme sulgumise süsteemid

Sahtleid toodame standardlaiustes (432, 532 ja 732mm), mis on sobilikud kasutamiseks koos korvisüsteemidega. Samas on võimalik sahtleid tellida ka standardist erinevate laiuste ja kõrgustega.

Levinuimad esipaneelide tüübid on süvistatud käepidemetega ja või ilma käepidemeteta, kuid üha enam soovitakse ka melamiinist esipaneelidega sahtleid, millesse paigutatakse erinevate toonidega taustvärvitud klaasid.

Sahtlitele pakume ka lisavõimalusena sahtli sisude jaotamiseks jaotuskarpe ja sahtli sisu valgustamiseks patareidel töötavaid LED-valgusteid.

Täpsem info erinevate sahtlite kasumise kohta edasimüüjate juurest.

 

valge-kaepidemega
must-puus
sahtel-valge-klaas
Push-open-drawerbox
MANTA-kaepidemega-2
sahtlijaotus
sahtlivalgusti

Kontaktid

Structo Industry OÜ
Kulna Küla, Keila vald,
76613 Harjumaa

Email: info@l-uks.ee
Veebileht: www.l-uks.ee

AA bisnode portretSTRUCTO INDUSTRY OÜ krediidireiting

kaubkoda