Täname Teid, kes Te külastasite meid 25.-27. aprillil toimunud sisustusmessil Interjöör 2014.

Messi raames esitlesime mitmeid uudistooteid. Neist suurimad uudised olid ilmselt uued liuguksetüübid SLIM ja MASTER LIGHT.

Lisaks esitleme hulgaliselt olemasolevate toodete edasiarendusi toodete disaini, mugavuse ja kaasajastamise osas.

Olime käesoleva aasta sisustusmessil "Interjöör 2014" esindatud lausa kolmes ekspositsioonis:

  • Messisaali keskmes asuval ekspositsioonialal sai uudistada liugustega garderoobituba, mille sisustasime mitmete uudsete sahtlite ja korvide ja reelingriiulitega. Lisaks kasutasime liuguste sisudena mattkiletatud peegleid ja klaase kilest välja lõigatud ornamentidega.
  • Korterilavastus Uuslinna, kus võis näha magamistoa ja esiku garderoobilahendust koos uudsete Slim liugustega ning ka siskujundaja Ülle Maiste kujundatud esiku jalatsiriiulit.
  • Korterilavastuses Sakala, võis näha aga Luxus tüüpi liuguksi musta classic profiiliga katmas magamistoa garderoobilahendust ja tagasihoidliku disainijoonega esiku liugustega garderoobikappi.

Eesti suurim liuguste tootja.

Kontaktid

Structo Industry OÜ
Kulna Küla, Keila vald,
76613 Harjumaa

Email: info@l-uks.ee
Veebileht: www.l-uks.ee

AA bisnode portretSTRUCTO INDUSTRY OÜ krediidireiting

kaubanduskoda

eas

Ettevõttes Structo Industry OÜ viidi EAS-i digidiagnostika toetuse raames läbi projekt: Structo Industry OÜ digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostika. Projekti käigus kaardistati ettevõtte juhtimise, automatiseerituse ning digitaliseerituse tase ning koostati ka digitaliseerimise teekaart. Projektiga selgitati välja tootmise pudelikaelad ning teekaardil toodi välja lahendused erinevate pudelikaelade likvideerimiseks.

eas

„Structo Industry OÜ tootmise automatiseerimise ja digitaliseerimise projekti peamine eesmärk on eemaldada tootmisest pudelikaelad, mis hetkel takistavad ettevõtte edasist arengut. Selle saavutamiseks hangitakse tootmisesse uued automaatsed CNC töötlemispingid (puurpink ja servakandimasin). Projekt viiakse ellu EAS-i Digitoetuse meetme abil ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministri määruse 26.04.2019. a nr 27 „Toetus digitaalsete tehnoloogiate, robotite ja automatiseerimise kasutamisele töötlevas tööstuses ning mäetööstuses” alusel. Projekti toetuse summa on 184 000 eurot.“